СТАТИ УЧАСНИКОМ

grun 4Сьогодні точиться чимало дискусій стосовно того, їхати на заробітки за кордон чи за-лишатися на Батьківщині. Підприємці б’ють на сполох: не вистачає робітників. Люди не хо-чуть працювати за «копійки». А ось працівники успішного видавництва «Підручники і по-сібники» про заробітчанство навіть і не замислюються, оскільки і зарплата, й умови праці їх влаштовують. Більш того, вони називають свою роботу «другим домом». Тож ми вирушили на саме видавництво, щоб поцікавитися в головного редактора Ярослава Гринчишина сек-ретами успіху.

36898425 1548662261923957 8922148444034826240 nХто така багатогранна людина? Та, котра могла б спілкуватися з тобою на будь-які теми: від стародавньої історії України до машинобудівних тем, від старовинних українських рецептів до тонкощів ведення бізнесу. Знайомтесь, Ігор Степанович Парій, відомий тернопільський ресторатор. Людина, в якої можна повчитися як веденню успішного бізнесу, так і неабиякої любові та пошани до українських цінностей.
В дитинстві мріяв стати пілотом
Ігор Степанович народився у селі Луб’янки Вищі Збаразького району. Після закінчення сільської середньо-освітньої школи вступив у Львівську політехніку на механіко-машинобудівний факультет. Хоча пан Ігор зізнається, що ця спеціальність не була його мрією. Будучи ще зовсім молодим юнаком понад усе хотів стати пілотом, активно займавсь спортом, гартував тіло й душу. Однак, його переконали втсупити у Львівський виш.

wpyndraНовий гастрономічний рекорд України встановили у Тернополі. Цього разу знаний ресторатор Ігор Парій приготував для містян і гостей мистецького фестивалю «Співоче поле. Тернопіль» майже 250 літрів давно забутої древньої української страви – шпундри.

- Суть рекорду навіть не в кількості порцій, а в тому, що ми приготували її вперше у сучасній Україні. Причому, з продуктів, які вирощують на теренах нашого краю, - зауважив Ігор Степанович.

cvit vuhuvanku 17 2На Співочому полі обласного центру під егідою національної компанії «Оболонь» відбувся уже дев’ятий Всеукраїнський фестиваль національної вишивки і костюма «Цвіт вишиванки». Благодійний однойменний фонд, який очолює Євген Філь, та Ліга підприємців «Українська справа» презентувати тернополянам і гостям дійства Міжнародний рушник єднання довжиною понад 12 метрів.

kubok ligu 17 2Навіть дощова погода не завадила силачам поборотися за Кубок Ліги підприємців «Українська справа» «Сталева рука».   Відкритий турнір з армспорту на Співочому полі Тернополя відбувся в рамках мистецького фестивалю, приуроченому Дню Матері. На участь у змаганнях зголосилися більше десяти атлетів у різних вагових категоріях.

cluchi 1 final14 травня на Співочому полі Тернополя Ліга підприємців «Українська справа» вручила ключі від автомобіля волонтерам групи «Схід і Захід – єдині!»

Виступаючи перед учасниками та гостями мистецького фестивалю, приуроченого Дню Матері, голова правління Ліги Михайло Ратушняк зокрема сказав:

Ми всісвідомі того, що святкування Дня Матері, проведення фестивалю «Цвіт вишиванки» були б неможливими, якби на Донбасі наші хоробрі бійці не захищали українську незалежність.

mustectvo final 1Минулої неділі у рамках фестивалю «Співоче поле. Тернопіль» пройшов черговий етап Всеукраїнського творчого марафону. Цього разу відданість українській пісні та хореографії зібрала у парку Національного Відродження народні художні колективи і окремих виконавців з Тернопілля, Києва і Київської, Хмельницької, Вінницької, Житомирської та Донецької областей.

У Тернополі приймали творчих гостей марафону «Мистецтво єднає Україну» поет-пісняр Іван Кушнір, переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів Ярослава Декалюк та член правління Ліги підприємців «Українська справа» ресторатор Ігор Парій.

den materi 17Найрідніша у світі людина -

Українства оспівана врода.

Жінка й матір, сестра і дружина –

Берегиня козацького роду.

13-14 травня. «Співоче поле. Тернопіль». Грандіозне мистецьке дійство, приурочене Дню матері. Прийди і стань учасником пошанування найріднішої у світі людини.

bus spivpole13-14 травня на Співочому полі Тернополя під егідою Ліги підприємців «Українська справа» пройде грандіозне мистецьке дійство, приурочене Дню Матері. У ці дні в парку Національного Відродження відбудуться благодійні ярмарки, працюватимуть торгові павільйони та намети. За всі благодійні пожертви тернополян і гостей міста та за частину виручених за час торгівлі на співучці коштів організатори вирішили придбати автомобіль для волонтерської групи «Схід та Захід – єдині».

Урочисте вручення ключів від буса планують провести у заключний день мистецького фестивалю безпосередньо перед головною сценою.

Сторінка 1 із 4