СТАТИ УЧАСНИКОМ

lepkuh 19Під час засідання члени Громадської ради: Богдан Мельничук, Михайло Ратушняк, Ігор Дуда, Віктор Уніят, Михайло Ониськів, Надія Волинець, Ярослав Омелян, Степан Костюк, Надія Білик, Богдан Ничик, Іван Кузишин та інші обговорили творчі здобутки претендентів на здобуття  Всеукраїнської премії ім. Братів Богдана та Левка Лепких.

gadush 2Вродлива, доглянута, успішна, впевнена в собі, а ще кохана та щаслива. Саме такою уявляють чимало чоловіків ідеальну жінку. Однак, в силу різних обставин, буденності, сірих буднів наші прекрасні половини людства забувають про своє істинне завдання – робити світ кращим, досконалішим. Нещодавно я познайомилася із надзвичайною людиною, котра, завдяки власним старанням, щоденній праці, вмінню навчатись і вчити інших, а ще великій вірі в Бога, досягла неабиякого успіху. Після знайомства з нею, я знаю як виглядає ідеальна жінка. Наталія Гладуш, кохана дружина, щаслива мама, а ще успішна бізнес леді і просто щаслива людина. Пані Наталія поділилися секретами свого успіху та розповіла через що їй довелось пройти, щоб добитися поставленої мети.

glemba ntervewДуже приємно спілкуватися з українськими підприємцями, котрі розвивають економіку,  навчають кадри ще й вболівають за свою країну. Одним із таких людей бізнесу є знаний у Тернополі викладач, поет ще й талановитий підприємець Василь Глемба. Понад двадцять п’ять років його регіональний центр сервісного обслуговування систем та засобів контролю ТОВ «Надзбруччя-Сервіс» допомагає підприємцям облаштовувати торгові місця.
Усе необхідне для торгівлі «начиння», а саме: касові апарати, фіскальні реєстратори, POS-системи, чеко-друкуючі принтери, ваги, ваго-касові комплекси, системи захисту від крадіжок і відеоспостереження, програмне забезпечення для організації торгівлі, банківське устаткування тощо, вони постачають своїм клієнтам.

gonca familiВ Лізі підприємців «Українська справа» є чимало учасників. Кожен із них займається власною улюбленою справою, та всіляко намагається популяризувати українські цінності. Та є серед них унікальна людина бізнесу. Назва її фірми звучить як і основне гасло Ліги - «Свій до свого по своє». Галина Жонца, корінна тернополянка, справжня українка, вишиванки котрої носить півкраїни.
«Нас з братом виховували мама і бабуся. Змалку  привчали до того, щоб завжди говорити правду, будь що відстоювати власну думку. Бабуся часто розповідала про УПА, своє нелегке минуле. Я була молодша. Тож не надто цим цікавилася. А ось мій старший брат Євген слухав розповіді бабусі, увесь час щось запитував. Тоді почав читати відповідну літературу, вступив до Української гельсінської спілки.  Так розпочиналася патріотична стежина патріота своєї країни Євгена Філя», - розпочала розповідь пані Галина.

ferencКажуть бізнес – це суто чоловіча справа. Адже, щоб втримати власну справу при такій нестабільній економічній ситуації в країні, вистояти у непростій боротьбі з конкурентами, потрібно бути справжнім бійцем. Однак тернопільський підприємець Марія  Фенц на власному прикладі доводить, що і жінкам під силу розвивати власний бізнес. Головне, каже жінка, займатися своєю справою.
Пані Марія поділилася своєю історією.
«Народилася я у маленькому, мальовничому селі  Костільники Бучацького району.  За порадою батька обрала для себе зовсім не жіночу, однак дуже необхідну професію. Після восьмого класу вступила у Львівський будівельний технікум на спеціальність промислове та цивільне будівництво. По тій же спеціальності навчалася і в інституті. Завжди вважала свою спеціальність дуже цікавою і потрібною.

grun 4Сьогодні точиться чимало дискусій стосовно того, їхати на заробітки за кордон чи за-лишатися на Батьківщині. Підприємці б’ють на сполох: не вистачає робітників. Люди не хо-чуть працювати за «копійки». А ось працівники успішного видавництва «Підручники і по-сібники» про заробітчанство навіть і не замислюються, оскільки і зарплата, й умови праці їх влаштовують. Більш того, вони називають свою роботу «другим домом». Тож ми вирушили на саме видавництво, щоб поцікавитися в головного редактора Ярослава Гринчишина сек-ретами успіху.

36898425 1548662261923957 8922148444034826240 nХто така багатогранна людина? Та, котра могла б спілкуватися з тобою на будь-які теми: від стародавньої історії України до машинобудівних тем, від старовинних українських рецептів до тонкощів ведення бізнесу. Знайомтесь, Ігор Степанович Парій, відомий тернопільський ресторатор. Людина, в якої можна повчитися як веденню успішного бізнесу, так і неабиякої любові та пошани до українських цінностей.
В дитинстві мріяв стати пілотом
Ігор Степанович народився у селі Луб’янки Вищі Збаразького району. Після закінчення сільської середньо-освітньої школи вступив у Львівську політехніку на механіко-машинобудівний факультет. Хоча пан Ігор зізнається, що ця спеціальність не була його мрією. Будучи ще зовсім молодим юнаком понад усе хотів стати пілотом, активно займавсь спортом, гартував тіло й душу. Однак, його переконали втсупити у Львівський виш.

wpyndraНовий гастрономічний рекорд України встановили у Тернополі. Цього разу знаний ресторатор Ігор Парій приготував для містян і гостей мистецького фестивалю «Співоче поле. Тернопіль» майже 250 літрів давно забутої древньої української страви – шпундри.

- Суть рекорду навіть не в кількості порцій, а в тому, що ми приготували її вперше у сучасній Україні. Причому, з продуктів, які вирощують на теренах нашого краю, - зауважив Ігор Степанович.

cvit vuhuvanku 17 2На Співочому полі обласного центру під егідою національної компанії «Оболонь» відбувся уже дев’ятий Всеукраїнський фестиваль національної вишивки і костюма «Цвіт вишиванки». Благодійний однойменний фонд, який очолює Євген Філь, та Ліга підприємців «Українська справа» презентувати тернополянам і гостям дійства Міжнародний рушник єднання довжиною понад 12 метрів.

Сторінка 1 із 4